[vc_row][vc_column]

سوالات متداول

شما می‌توانید سوالات خود را در بخش زیر جستجو نمایید. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان زعفران کاویانی در ارتباط باشید.
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion style=”modern” shape=”round” color=”blue” c_align=”right” c_icon=”triangle” c_position=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”چرا زعفران خراسان جنوبی؟” tab_id=”1595761404377-35a003b0-9680″][vc_column_text text_larger=”no”]

خراسان جنوبی با سابقه چند هزار ساله را مى توان مهد زعفران ایران بر شمرد زیرا گیاه زعفران بیشترین سازگارى را با اقلیم خراسان جنوبى دارد دقیقا مثل برخى گونه هاى خاص گیاهى دنیا که مهد مشخصى در جهان دارند و به نام آنجا شناخته مى شوند. در سال هاى اخیر پیاز زعفران به نقاط زیادى در ایران و خارج از ایران ازسال و کشت شده اما طبیعتا کیفیت رنگ و عطر و طعم آن مانند زعفرانى که در زادگاه خود کاشت مى شود نمى باشد همانطور که بسیارى از گیاهان را نمى توان با همان کیفیت زادگاه شان در اقلیم دیگرى تولید کرد. دلیل علمى این گفته آن است که گیاهانى که در اقلیم کویرى مى رویند داراى درصد بالاترى از خواص دارویى و اسانس هستند که یکى از علل آن اختلاف زیاد دماى روز و شب و اعمال تغییرات شدید دمایى بر روى گیاه است لذا چنین گیاهانى بسیار قوى تر و غنى تر از همتایانشان اند.

زعفران کاویانی با دارا بودن ده ها هکتار , از زمین های بسیار مرغوب زعفران در خراسان جنوبی , یکی از تولید کنندگان موفق این داروی گیاهی ارزشمند می باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”قیمت زعفران بر چه مبنا است؟” tab_id=”1595761404396-27a4f101-f361″][vc_column_text text_larger=”no”]

باید دانست که زعفران طلاى سرخ نامیده مى شود و قاعدتا قیمت آن به علت زحمات زباد از تولید تا فراوری و بسته بندی نهایی آن بالاست .

اما به خاطر کیفیت های متفاوت آن , قیمت هاى متفاوتى براى آن تعریف مى شود و گاهى بازار آن دچار نوسان شده و حتی ممکن است از ثبات قیمتى نیز خارج مى شود.

اما در نهایت قیمت تمام شده به منطقه تحت کشت زعفران ، کشاورز، تاجر، مسایل آبى و از همه مهمتر میزان تقاضای بین المللی و همچنین نوسانات نرخ ارز بستگى دارد.

از سویى باید توجه داشت که قیمت پایین زعفران هم مى تواند مشکوک باشد چرا که تقلب در زعفران بسیار و بسیار رایج است و گاهى محصولى عرضه مى شود که نه تنها زعفران نیست بلکه اصلا گیاه هم نیست..!!

به همین علت توصیه می شود , زعفران را از افراد و یا شرکت های دارای اطمینان خرید نمایید .

خوشبختانه مجموعه زعفران کاویانی تاکنون در جلب اعتماد مشتریان داخلی و خارجی خویش پیشگام بوده و بهترین کیفیت ها را با مناسبترین قیمتها در ایران عرضه می نماید .

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چرا زعفران کاویانی را انتخاب کنیم؟” tab_id=”1595761942210-0390ee84-4d84″][vc_column_text text_larger=”no”]

مجموعه زعفران کاویانی یکی از تولیدکنندگان بزرگ و باکیفیت زعفران است .

رعایت تمام اصول بهداشتی از مرحله برداشت تا تحویل مشتری در این مجموعه تولیدی به دقت انجام می شود چرا که حفظ سلامت مصرف کننده بسیار بااهمیت شمرده می شود.

ایجاد بستر لازم جهت تامین امنیت خاطر مشتری و اخذ نماد اعتماد الکترونیک ٢ ستاره و همچنین اتصال امن به درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملی ایران از دیگر مزایای خرید مستقیم از وب سایت زعفران کاویانی می باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چگونه اعتماد کنیم؟” tab_id=”1595761978753-222a2671-e989″][vc_column_text text_larger=”no”]

زعفران کاویانی به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های رسمى فروش آنلاین زعفران امیدوار است ,زعفران ناب ایرانی را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده ایرانی برساند و خوشبختانه در این رسالت خویش نیز تاکنون سرافراز بوده است.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”نحوه ارسال زعفران به چه صورت است؟” tab_id=”1595762031980-8981a9b1-e309″][vc_column_text text_larger=”no”]

تمامی سفارشات مشتریان محترم زعفران کاویانی از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران , ابتدا بیمه و سپس با شیوه پیشتاز به آدرس آنها در سراسر شهرهای ایران ارسال می گردد.

لذا خواهشمندیم مشخصات پستی خویش را به دقت در سامانه وارد نمایید.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چگونه از اصل بودن زعفران مطمئن شویم؟” tab_id=”1595762141864-77cbe172-b652″][vc_column_text text_larger=”no”]

بهترین روش تشخیص زعفران اصل و مرغوب آزمایشات آکرودیته زعفران می باشد, که خوشبختانه در مجموعه زعفران کاویانی به صورت مستمر و ماهیانه این مهم در حال انجام است .

اما روش های ساده ای نیز وجود دارند که تا حدودی می توان به مطلوبیت کیفیت زعفران پی برد.

  1. اگر پرچم زعفران را در دستمال مرطوب قرار دهید و فشار دهید به راحتى رنگ پس نخواهد داد.
  2. زعفران با کیفیت دارای یک عطر و رایحه مناسب ( نه بوی خیلی تند و نه بدون بو ) می باشد.
  3. پرچم هاى زعفران صاف نیستند و در طول خود داراى موج مى باشند.
  4. پرچم هاى زعفران اگر کنار هم چیده شوند همگى از نظر سایز و طول تقریبا با هم برابرند.
  5. دقت کنید زعفران کاملا خشک است و اصلا حالت چرب و روغنى ندارد و اگر تار هاى زعفران را بین کاغذ کاهى (مثلا روزنامه) قرار دهیم و فشار دهیم نباید لکه چربى باقى بگذارد.
  6. زعفران دارای طعم تلخ است . زعفران نباید مزه شوری یا شیرینی و … دهد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”تا چه مقدار زعفران مجاز به خرید هستید؟” tab_id=”1595762290678-b740aa6b-1056″][vc_column_text text_larger=”no”]

زعفران کاویانی به لحاظ ظرفیت بالای تولید و انبار مناسب جهت نگهداری زعفران در شرایط استاندارد ,یکی از کانونهای مورد توجه شرکت های صادرکننده و شرکت های بسته بندی زعفران در ایران می باشد.

شما می توانید درخواست های خرید خود را از یک بسته کوچک گرمی تا صدها کیلوگرم درخواست و در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”فرآیند پرداخت وجه و خرید از سایت چگونه است؟” tab_id=”1595762336456-a5f72193-a857″][vc_column_text text_larger=”no”]

در کل به دو شیوه می توانید از مجموعه زعفران کاویانی خرید نمایید .

۱- شیوه عادی :

که ابتدا از طریق پل های ارتباطی ثبت سفارش نموده و پس از دریافت پیش فاکتور تسویه و سپس کالا به آدرس خریدار محترم ارسال خواهد گردید .

۲- شیوه استفاده از وب سایت :

در این صورت  تمامی ایرانیان دارای کارت های عضو شبکه شتاب می توانند با مطالعه و بررسی مطالب سایت در قسمت فروشگاه آنلاین زعفران کاویانی ثبت سفارش و از طریق درگاه امن پرداخت الکترونیک بانک ملی ایران تسویه حساب نمایند . سپس کالا به آدرس خریدار محترم ارسال خواهد گردید.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا برای سفارش زعفران باید در سایت ثبت نام کرد؟” tab_id=”1595762386938-c14876a6-e6ff”][vc_column_text text_larger=”no”]

خیر , برای خرید و پرداخت در فروشگاه آنلاین زعفران کاویانی نیازی به ثبت نام در سایت نمی باشد.

اما با ثبت نام در سایت می توانید از مزایای عضویت برخوردار شوید بعلاوه در سفارش هاى بعدى خود مى توانید با همان کد کاربرى و رمز عبور اقدام نمایید و نیاز به درج مجدد مشخصات پستی خود نخواهید داشت .

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا حقوق مادی و معنوی زعفران کاویانی انحصاری می‌باشد؟” tab_id=”1595762435983-d0d63b26-84f4″][vc_column_text text_larger=”no”]

برند کاویانی به فارسی و انگلیسی در طبقه بین المللی زعفران به ثبت رسیده و کلیه حقوق آن در ایران و سایر نقاط جهان متعلق به آقای مجید کاویانی بوده و محفوظ می باشد.

همچنین تمامی حقوق وب سایت رسمی زعفران کاویانی نیز به آدرس: www.kavianisaffron.com محفوظ می باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا می‌توان از مطالب زعفران کاویانی استفاده کرد؟” tab_id=”1595762484811-e89436fa-4903″][vc_column_text text_larger=”no”]

 وب سایت زعفران کاویانی تحت نظارت قانون محافظت از محتوا قرار دارد و کلیه مطالب آن علمى و معتبر است لذا استفاده از مطالب آن تنها در صورت ذکر نام سایت مجاز است در غیر این صورت تخلف محسوب مى شود و پیگیرد قضایی خواهد شد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]