درباره زعفران کاویانی

Untitled-2
Untitled-1

مجموعه تولیدی و کشاورزی زعفران کاویانی در قلب تپنده تولید زعفران ایران، یعنی خراسان جنوبی –  شهرستان فردوس قرار دارد. این مجموعه توانمند، توسط آقای مهندس مجید کاویانی تاسیس و با همت و همراهی اعضای خانواده ایشان اداره می‌شود. آقای مجید کاویانی در حال حاضر دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی، گرایش تجارت الکترونیک است.

یکی از دستاوردهای ارزشمند زعفران کاویانی در تولیدات طبیعی زعفران، عدم استفاده از سموم و کودهای شیمیایی و استفاده از آب‌های زیرزمینی و قنوات می‌باشد‌. به کارگیری پرسنل مجرب، با تحصیلات آکادمیک باعث ایجاد محصولاتی متفاوت از لحاظ کیفیت در این مجموعه گردیده است. به گونه‌ای که استقبال بی‌نظیر از زعفران کاویانی علاوه بر پاسخگویی به نیاز داخلی ایران موجبات صادرات موفق و حجیم به بیش از 18 کشور جهان را نیز فراهم ساخته است.

مشتری مداری و حفظ کرامت مشتریان

تمامی تولیدات در شرایط استاندارد نگهداری و پس از تایید واحد کنترل کیفیت در محیطی کاملا بهداشتی و با بهره‌گیری از کارکنان متعهد، سورت و بسته‌بندی و سپس روانه بازار می‌گردند.

در مجموعه زعفران کاویانی

کیفیت یک شعار نیست ، یک فرهنگ است

زعفران کاویانی به روایت تصویر

زعفران ایرانی به عنوان ارزشمندترین ادویه جهان، که دارای خواص بسیاری نیز می باشد، امروزه در بیش از ۶۰ کشور جهان، کشاورز زحمت‌کش ایرانی را شهره خاص و عام نموده است.

در این راستا ما نیز کوشیده‌ایم، به سهم خویش بر این گوهرگران بها بیفزاییم، و با افتخار اکنون به بیش از ۱۸ کشور از جمله، آلمان، انگلستان، فرانسه، ایتالیا، مالتا، چین، روسیه، مالزی، اندونزی، هند، ویتنام، آذربایجان، ترکیه، قطر، کویت، امارات، عمان و کانادا صادرات مستقیم انجام دهیم.

فلذا استدعا داریم: ویدیوی مقابل که مروری گذرا از عملیات برداشت تا پکینگ و صادرات زعفران کاویانی را نشان می‌دهد، و تنها گوشه‌ای کوچک از فعالیت‌های گروه مجرب و با تجربه کارکنان مجموعه زعفران کاویانی را به تصویر کشیده است را ملاحظه نموده و شما بازدیدکننده عزیز با انتشار این کلیپ کوتاه و همچنین با ارسال پیشنهادات سازنده خویش ما را در رسیدن به اهدافمان که همانا، نشاندن لبخند رضایت بر لبان مشتریان خویش در ایران و اقصی نقاط جهان می‌باشد، یاری نمایید.